Paul Frank
Paul Frank

Paul Frank הוא מותג סגנון חיים בתחום האופנה.המותג שובב, מגניב, מדליק ואותנטי - מלא הומור,  צעיר, רענן ומתאים לכולם.

המותג שהתחיל באופן "מחתרתי" במוסך ביתו של הממציא, בהכנת ארנקים, הפך להיות מותג אופנה פנומנלי שכל ייעודו- לגרום הנאה! המותג הינו חוצה גילאים ומינים וניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים כמו משקפי ראיה, ביגוד, מוצרי חזרה לבית ספר, עגלות תינוק, מוצרים לבעלי חיים ועוד.

ב-שנת 1995, במוסך ב- Orange County בקליפורניה שבארה"ב,  קבוצה של חברים החלה במלאכת -יד של הכנת ארנקים עם דמותו שלJulius , 15 שנה לאחר מכן הדמויות שלהם מתנוססות על קו מוצרים רחב כאייקון אופנה.

Juliusהקוף. הפרצוף האייקוני שלו הפך למזוהה באופן  מוחלט  עם המותג Paul Frank.Julius הוא הידיד הקבוע שלך.הוא כייפי, אהוב וסקרן. בנוסף ל- Juliusהקוף, למותג יש יותר מ- 150 דמויות שנוצרו ל- Planned Pines- העולם של Paul Frank.

במהלך השנים פיתח Paul Frank שיתופי פעולה עם מותגים רבי עוצמה כדוגמת: LEGO, Barbie, John Deere, Hello Kitty  והעמותה על שם אלביס פרסלי.כמו כן, ניתן למצואאת מוצרי Paul Frank בסרטים שוברי קופות כדוגמת  "חרמן על הזמן", "הדייט שתקע אותי", "אוסטין פאוורס" ועוד.

בשנת 2000 - נפתחה לקהל הרחב החנות הראשונה של Paul Frank בקליפורניה, והיום המותג מונה כ-40 חנויות של Paul Frankברחבי העולם.

paul frank

אודות
  • סבן מותגים ישראל הוקמה ב-2010, ומהווה נציגות הבלעדית של SABAN Brands.
  • החברה עוסקת במתן זיכיונות, מסחור וזכויות למדיות השונות: טלוויזיה, וידאו, דיגיטלי וסלולארי.
  •  מתמחה בניהול מותגים, שיווק, קידום ופיתוח אסטרטגי, מתוך הבנה כי כל זיכיון בנוי על גישה ייחודית והבנה לעומק של הצרכים בשוק הישראל.
צור קשר